NOWE MIEJSCE I NOWA JAKOŚĆ NA MAPIE WARSZAWY

Klub zlokalizowany w sercu tętniącego życiem Śródmieścia Warszawy. Niezrównany poziom komfortu, wkomponowany w kosmopolityczny rytm miasta – to miejsce, gdzie wniesiesz swój trening na wyższy poziom. Stworzony by inspirować. Otrzymasz wsparcie w  przygotowaniu diety, ćwiczeniach, stawianiu celów i ich realizacji.

 

 

POCZUJESZ JAKBY TO BYŁA TWOJA PRYWATNA PRZESTRZEŃ DO TRENINGU

Do Twojej dyspozycji i inwencji oddajemy komfortową przestrzeń  z nowoczesnym systemem wentylacji i klimatyzacji,  złożoną ze strefy cardio, wolnych ciężarów, studia fitness, stref treningu funkcjonalnego, wyposażonych w najnowszy dostępny sprzęt na rynku m.in. Precor, Hoist, Eleiko, Escape oraz Reebok. Po treningu poczujesz nowy wymiar odprężenia w zamkniętej strefie wellness.

OTRZYMAJ OFERTĘ

Pokażemy Ci jak osiągnąć wewnętrzną harmonię niezbędną w realizacji Twoich celów.

Wierzymy, że Twoje treningi wzbogacone o odpowiednią diagnostykę oraz kompleksowość usług, będą przynosiły najlepsze rezultaty. Dlatego oddajemy naszym Klubowiczom przestrzenie, które codziennie wzbogacają zdrowie fizyczne i psychiczne. Skorzystaj z punktu diagnostycznego, gdzie nasi profesjonaliści pokażą Ci optymalną drogę rozwoju.

SPOTKAJ SIĘ Z TRENEREM

ROZWÓJ W ZGODZIE Z TOBĄ I NAUKĄ

Holisyczne podejście naszych Trenerów i Dietetyków zainspiruje Cie do zmian. Zmiany odkryją w Tobie nowe pasje. Kompleksowo poznaj swoje ciało dzięki konsultacjom dietetycznym oraz badaniom wydolności w punkcie diagnostycznym Quantum.

ZAMÓW KONSULTACJĘ

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI QUANTUM - BECOME THE NEW YOU

Wypełnij formularz i umów się na trening w klubie. Podejmij decyzję i zainspiruj się do działania.

Made with by Rocket-Marketing